Тел: 8 7477953505

Email:naz_9090@mail.ru

(педагог - сарапшы)

Ғылыми дәрежесі:

Құрманғазы атындағы ҚҰК – «Дәстүрлі  музыка  өнері» мамандығы  бойынша  «Өнертану  ғылымының  магистрі».

ҚазҰӨУ – «Дәстүрлі  музыкалық  өнер: (Халық  аспаптары)» мамандығы  бойынша  «Дәстүрлі  музыкалық  өнер  бакалавры».

2. 2005-2009ж.ж. - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық колледжі.

Мамандығы: «Халық аспаптары, Баян»

Біліктілігі: БММ оқытушысы, оркестр, ансамбль әртісі,  халық аспаптар оркестрі жетекшісі.

1. 2009– 2013 ж.ж. Астана қаласы, Қазақ Ұлттық Өнер университеті – 050404- Дәстүрлі музыкалық өнер бакалавры (Халық аспаптары).
  2. 2013 – 2015 ж.ж.  Құрманғазы атындағы ҚҰК – 6М040400 Дәстүрлі музыка өнері мамандығы бойынша  «Өнертану ғылымының магистрі»

2015жылдан бастап  - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледжінің «Халық аспаптары» бірлестігінің  «Баян класы» оқытушысы;

Қызылорда облыстық филармониясы жанынан құрылған «Тұрмағамбет» атындағы халық аспаптар оркестрінің әртісі.

ЛАУРЕАТТАР ТІЗІМІ

2017 жылы «Musical Astana» Халықаралық байқауда ІІІ орын, лауреат- Бопажаева И;

2018 жылы ХІҮ Дельфий ойындары Диплом І дәрежелі, лауреат - Бопажаева И;

2019 жылы «Еуразия кубогы» Халықаралық конкурсы, сертификат -Бопажаева И;

2019 жылы  «Jastar» Республикалық конкурсы, «ГРАН ПРИ» - Бопажаева И;

2019 жылы Республикалық кіші олимпиада, ІІ дәрежелі диплом - Бопажаева И;

2021 жылы  - «Өнер қанаты» ІҮ Республикалық конкурсы, ІІІ дәрежелі диплом – Арын Ұ;

2021 жылы ХІІІ Республикалық кіші олимпиада, ІІІ дәрежелі диплом – Шілтен Г;

2021 жылы «Jastar» Республикалық конкурсы, І дәрежелі диплом – Шілтен Г; ІІ дәрежелі диплом – Арын Ұ;

2022 жылы «Jastar» Республикалық конкурсы, «ГРАН ПРИ» - Арын Ұ; І дәрежелі диплом – Алдамжаров А; ІІ дәрежелі диплом- Әшімхан М;

2023 жылы Республикалық кіші олимпиада,дипломант, Әшімхан М.

БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР,ТРЕНИНГТЕР,СЕМИНАРЛАР,КУРСТАР,ШЕБЕРЛІК СЫНЫПТАРЫ):

1. 2019 жыл 22 сәуір- 1 мамыр аралығында ҚР Мәдениет  және  спорт  министрлігі Құрманғазы  атындағы  ҚҰК  72  сағат  көлемінде Дәстүрлі музыкалық өнер (баян) мамандығы бойынша  Авторлық  курс  өтті.
  2. 2019 жылы Украинаның еңбек сіңірген қайраткері, композитор, дирижер, Халықаралық конкурстардың лауреаты В.Д.Зубицкийдің шеберлік класы түрінде біліктілігін жетілдірді.
  3. С 15-27 июня 2020 года прошла повышение квалификации по теме «Применение информационных технологий в музыкальном образований.Основы компьютерного набора нот в нотном редакторе Finale» (72 часов).
  4. 2020 жыл 04 – 13 наурыз аралығында  Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін жаңғырту жағдайында музыкалық-теориялық және арнайы пәндер бойынша білім беру процесін жобалау тақырыбында біліктілігін  арттыру курсын  72  сағат  көлемінде  аяқтады.
  5. 2020 жыл 27  тамыз  ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Қашықтықтан  оқыту  жағдайында  студенттердің  өзіндік  жұмысын  ұйымдастыру» тақырыбында  36 сағат оқу  курсын  аяқтады.
  6. 2020 жыл 27тамыз. ҚР Білім және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Техникалық  және  кәсіптік,  орта  білімнен  кейінгі  білім  беру  ұйымдарындағы  қашықтықтан  оқыту,  контентін  құрудан  бастап  оқу  процесін  ұйымдастыруға  дейін» тақырыбында  36  сағат оқу  курсын  аяқтады.
  7. 2020 жыл 16 қыркүйек. ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Педагогтердің  ІТ – құзыреттіліктерін  дамыту  және  жетілдіру»  тақырыбында  36  сағат  оқу  курсын  аяқтады.
  8. 2023 жылы М.Маметова атындағы Қызылорда педагогикалық жоғары колледжінде «Шығарманы орындауда кездесетін штрихтар мен техникалық мүмкіндіктерді ұтымды пайдалану жолдары» атты шеберлік сыныбын өткізді.

«Құрманғазының сырнай аспабына лайықтап түсірген күйлерінің орындалу ерекшеліктері»

Дәстүрлі және заманауи музыка дамуының өзекті мәселелері, тәжірибесі мен келешегі.

2015 жыл.

«Әлемдік музыканың бір ұшқыны»

2017 жыл.

Қазақстанда баян аспабының таралуы және орындаушылық өнер тарихы.

2017 жыл.

«Баян өнері- оқушылардың ұлттық танымын қалыптастырудағы рөлі»

«Білім  және Инновация» Республикалық  педагогикалық  оқу – әдістемелік  журнал

2020 жыл. Тіркеу №1 (36)

«Musical Astana» Халықаралық конкурсына қатысушы дайындағаны үшін.

«Вокал Академиясы» РҚБ, Астана;

Сертификат

Халықаралық фестивальге қатысқаны үшін.

Атырау облысы әкімдігі;

Алғыс хат

Бүгінгі  заман  талабына  сай  бәсекеге  қабілетті, зерделі,  ой – өрісі  кең  жастарды  оқыту  және  тәрбиелеудегі  қосқан  үлесі  үшін

Қазанғап  атындағы  Қызылорда  музыкалық  жоғары  колледжі

Сертификат

Республикалық кіші олимпиадаға «Баян-аккордеон» номинациясы бойынша лауреат дайындағаны үшін.

ҚР Мәдениет және спорт министрлігі, ҚҰК

Алғыс хат

І«Jastar» Республикалық конкурсына лауреат дайындағаны үшін.

Алғыс хат

ІІІ«Jastar» Республикалық конкурсына лауреат дайындағаны үшін.

Алғыс хат

ХІІІ Республикалық пәндік  олимпиадаға «Баян-аккордеон» номинациясы бойынша лауреат дайындағаны үшін.

Алғыс хат

«Орыс халық аспаптары» номинациясы бойынша «Өнер қанаты»  ІҮ Республикалық конкурсына лауреат дайындағы үшін.

Біржан сал атындағы Көкшетау музыкалық колледжі.

Алғыс хат

ХІҮ Республикалық кіші   олимпиадаға «Баян-аккордеон» номинациясы бойынша лауреат дайындағаны үшін.

Алғыс хат

ІҮ«ЖасStar» Республикалық конкурсына лауреат дайындағаны үшін.

Алматы

ХҮ Республикалық кіші   олимпиадаға «Баян-аккордеон» номинациясы бойынша лауреат дайындағаны үшін.