Байланыс мәліметтері:

Тел:  8 701 480 33 37

Лауазымы: оқытушы.

Педагог-сарапшы.

1. Білім /Біліктілігі (жылы, елі, оу орны)
  2. 1997-2002 ж ж – Құрмағазы атындағы Алматы Қазақ мемлекеттік консерваториясы, біліктілігі: концерттік орындаушы, оркестр әртісі, оқытушы.

ЖҰМЫС ТӘЖІРИБЕСІ  (жыл, ай, мекеме, лауазым)

1. 2002 ж бастап - Қызылорда музыкалық жоғары колледжінің                     «халық аспаптар бірлестігінің»  «Қобыз-прима» аспабының оқытушысы.
  2. 2002-2005 жж –Облыстық халық шығармашылығын дамыту және продюрсерлік орталығы жанындағы әкім ансамблінің мүшесі.
  3. 2006-2017 жж – Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университетінің «Дидар» ансамблінің аккомпониаторы.
  4. 2007 ж бастап- Қызылорда облысының филормониясында ашылған І. Тұрмағанбет атындағы  оркестірінің әртісі.
  5. Лауреаттар тізімі:
  6. Алматы қаласында өткен «Жеті өнер» III Халықаралық жастар шығармашылық фестивалі. Жеткергенқызы Шынарай. Бас жүлде (2019ж)
  7. Құрманғазы атындағы Қазақ Ұлттық консерваториясы «Дәстүрлі музыка өнері». Республикалық кіші олимпиада. Байғабылова Алтынай- диплом. (2019ж)
  8. Өңірлік ХV жастар Дельфий ойындары. Жолшы Мөлдір – 1 орын (2019ж)
  9. «Көшпенділер әуені» - Ш-ші Республикалық дәстүрлі орындаушылар конкурсы. Жолшы Мөлдір. Арнайы сыйлық (2019ж)
  10. Республикалық «Болашақ жұлдыз» Республикалық байқау. Жолшы Мөлдір –Бас жүлде (2020ж)
  11. ІІІ –Халықаралық «Жас толқын» өнер байқауы. Жолшы Мөлдір-(2020ж)
  12. ІІІ –Халықаралық «Жас толқын» өнер байқауы. Тараз қаласы. Пазыл Аяулым- 1 орын (2020ж)
  13. Республикалық жас орындаушылар және халық аспаптар ансамблінің фестивалі. Сейітқали Гүлдана. 2-орын (2020ж) Ақтөбе қаласы.
  14. ХШ Республикалық колледж оқушылар арасында өтетін кіші онлайн олимпиада. Жолшы Мөлдір. 3- орын (2021ж)
  15. ІV Республикалық музыкалық өнер байқау фестивалі. Тілеуберген Эльмира. 2- орын (2022ж)
  16. ХІV Республикалық колледждерінің оқушылар арасында өтетін кіші олимпиада. Сейітқали Гүлдана. Диплом (2022ж)
  17. 2023ж. Ақтөбе қаласы. К.Қожанбаевтың 85 жылдығына орай ұйымдастырылған V Республикалық «ЖасSTAR» конкурсында Айтбай Ұлпан ІІІ орын.
  18. 2023 ж. Алматы қаласы. XV Республикалық кіші олимпиадада Тілеуберген Эльмира «Прима қобыз» номинациясында Дипломант.

1. Біліктілікті арттыру: (курстар, сайыс)
  2. 2019ж – «Жыл мұғалімі» - атты қашықтықтан өткізілген халықаралық сайыс. Тақырыбы: «Қорқыт баба ізімен» 2-орын (Алматы)
  3. 2020ж - ) Қазақ Ұлттық өнер университеті.

Тақырыбы: «Қобыз өнер» Авторлық  курс. (Астана)

1. 2020ж - «Применение информационных технологий в музыкальном образованиий. Академия вокала» (Астана)
  2. 2020ж – «Өрлеу біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» Акционерлік қоғамы. «Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін жаңғырту жағдайында музыкалық-теориялық және арнай пәндер бойынша білім беру процесін жобалау» тақырыбында.
  3. 2020ж – «Talap» коммерциялық емес акционерлік қоғамы. Оқу- тренингтік орталығы. «Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру» тақырыбында.
  4. Мастер кластарға қатысу:
  5. Атырау облыстық Н.Тілендиев атындағы мамандандырылған мектеп-гимназия интернатының  қобыз сыныбының  негізін қалаушы,                      Ы. Алтынсарин төсбелгісінің иегері, ҚР білім беру ісінің үздігі, ұлағатты ұстаз Сұлухан Қожантаеваның  80 жасқа толуына арналған «Қобыз үні» атты ІІ аймақтық қобызшылар сайысының қазылар алқасының төрайымы. А.Жұбанов атындағы Ақтөбе музыкалық колледжінің «Әлеуметтік-мәдени қызмет және халықтық көркем шығармашылығы» бөлімінің меңгерушісі Сарсенғалиева Шынар Шарафаддинованың  шеберлік сабағы.