Азаматтығы:  Қазақстан Республикасы

(педагог модератор)

Құрманғазы атындағы Алматы Мемлекеттік Консерватория

Халық аспаптары факультеті.

Білімі/Біліктілігі (ЖЫЛЫ, ЕЛІ, ОҚУ ОРНЫ:)

1.1978-1982 жылы Қызылорда музыкалық училищесі

Мамандығы: Бас қобыз.

Үздік диплом  ГТ №149592

Біліктілігі: Музыка мектебінің мұғалімі, көркемөнерпаздар халық ұлт-аспаптар оркестрінің жетекшісі.

2.1982-1987жылы Құрманғазы атындағы Алматы мемлекеттік консерваториясы

Бас қобыз мамандығы бойынша бітірген.

Біліктілігі: Концерттік орындаушы, халық аспаптары оркестрінің дирижері.

ЖҰМЫС ТӘЖІРИБЕСІ (ЖЫЛЫ,АЙЫ, МЕКЕМЕ, ЛАУАЗЫМ)

1987 жылдан бастап Қазанғап атындағы музыкалық жоғары колледжінің «Халық аспаптары» бірлестігінің оқытушысы.

2007 -2020 жылдары Қызылорда облыстық филармониясының жанынан құрылған Тұрмағамбет атындағы оркестрінің дирижеры.

2007 жылдан 2016 жылға дейін Тұрмағамбет атындағы оркестрдің бас дирижері қызметін атқарды.

1. ЛАУРЕАТТАР ТІЗІМІ

Республикалық кіші олимпияда Ермек Берекет диплом, 2018 жыл;

I Республикалық аспаптық музыкалық өнер фестиваль – байқауы.

Ермек Берекет – 2 орын (2019 жыл).

Бірінші региональдық ішекті – аспаптар орындаушылар конкурсы.

Аблаев Айнабек 1 – орын 2019 жыл.

Республикалық кіші олимпияда Аблаев Айнабек 3 – орын 2020 ж.

БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР, ТРЕНИНГТЕР, СЕМИНАРЛАР,  КУРСТАР, ШЕБЕРЛІК СЫНЫПТАРЫ):

ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Өрлеу» «Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» акционерлік қоғамы 04 наурыз – 14 наурыз 2020 жыл.

Техникалық және кәсіпктік білім беру жүйесін жаңғырту жағдайында музыкалық – теориялық және арнайы пәндер бойынша білім беру процесін жобалау тақырыбында 72 сағат оқу курсын аяқтады.

ҚР Мәдениет және Спорт Министрлігі 01 Сәуір – 09 аралығында 2020 жыл.  «Қазақ ұлттық өнер университеті» республикалық мекемеде «Қобыз өнері» тақырыбында 72 сағат өз білімін көтерді.

15.06 – 27.06.2020 жыл «Информациялық техналогиялардың музыкалық білімде қолданылуы. «Finale ноталық редакторында компьютермен нота теру негіздері» тақырыбында 72 сағат оқу курсын аяқтады.

ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Талап» коммерциялық емес   акционерлік қоғам   Оқу – тренингтік орталығы 16.09.2020 жыл

«Педагогтардың ІТ – құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру» тақырыбында 36 сағат көлемінде қашықтықтан біліктілік арттыру курсын аяқтады.

ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Талап» коммерциялық емес акционерлік қоғамы. Оқу – тренингтік орталығы 16.09.2020 жыл  «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру      ұйымдарындағы қашықтықтан оқыту, контентін құрудан бастап оқу процесін ұйымдастыруға дейін» тақырыбында 36 сағат оқу курсын аяқтады.

ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Талап» коммерциялық емес акционерлік қоғамы Оқу – тренингтік орталығы. 22.09.2020 жылы  «Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастырау» тақырыбында 36 сағат оқу курсын аяқтады.

Мақала атауы

Басылым атауы

«Халық аспаптары» оркестрінде ойнаудың алғашқы үйрету әдістері

«Білім және Инновация» Республикалық педагогикалық оқу – әдістемелік журнал

2020 жыл.

Тіркеу №2 (37)

Марапаттаулары:

Берілген жылы

Құжаттардың     атауы

2018 жыл

Алғыс хат

Республикалық кіші олимпиядаға дипломант дайынағаны үшін

Құрманғазы атындағы ҚҰК. Алматы қаласы

Алғыс хат

Сыр мәдениетінің дамуына, өнерінің өркендеуіне қосқан сүбелі үдесіңіз бен еселі еңбегіңіз үшін.

Облыстық филармония.

Қызылорда

Алғыс хат

І  Республикалық аспаптық музыкалық өнер фестиваль – байқауына лауреат дайындағаны үшін

А.Жұбанов атындағы музыкалық колледж. Ақтөбе қаласы

«Үздік педагог»

Бірінші регионалдық ішекті аспапта орындаушылар конкурсына лауреат дайындағаны үшін

А.Жұбанов атындағы музыкалық колледж.

Ақтөбе қаласы

Бүгінгі заман талабына сай бәсекеге қабілетті, ой-өрісі кең жастарды оқыту және тәрбиелеудегі қосқан үлесі үшін

Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледжі

Тәуелсіз еліміздің болашақ иелеріне сапалы білім берумен қатар қоғамдық жұмыстарға белсене араласқаны үшін