Азаматтығы:  Қазақстан  Республикасы

Академеялық лауазым: оқытушы

(Педагог- сарапшы)

Қазақтың қыздар педагогтік институты-0108461 музыка  мамандығы

1.БІЛІМ/БІЛІКТІЛІГІ (ЖЫЛЫ; ЕЛІ; ОҚУ ОРНЫ):

1. 1987-1991ж.ж.-Қызылорда музыкалық училище.

Мамандығы: Көркемөнерпаздар оркестрінің жетекшісі, ДМШ мұғалімі/домра/

1. 1991-1996ж.ж.Қазақтың қыздар педагогтік институты.-0108461 музыка мамандығы бойынша музыка пәнінің мұғалімі,/шертер/аспабынан қосымша мамандандыру квалификациясы берілді.

Жұмыс тәжірибесі: (Жыл, ай, мекеме, лауазымы):

1999 жылдан бастап –Қазанғап атындағы музыкалық жоғары колледжінің «халық аспаптары» бөлімінің домбыра –прима аспабының оқытушысы.

Лауреаттар тізімі:

1. 2019 жыл 24 сәуір          Камаладинов Бексұлтан. I дәрежелі диплом Республикалық кіші олимпиада     Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы. Алматы қаласы.

БІЛІТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР; ТРЕНИНГТЕР; СЕМИНАРЛАР; КУРСТАР; ШЕБЕРЛІК СЫНЫПТАРЫ):

1.11.2018ж     «Дәстүрлі музыкалық өнер» мамандығы бойынша «Авторлық курсы» бағдарламасының толық курсы. 72 сағат. Қазақстан республикасы мәдениет және спорт министрлігініңҚұрманғазы атындағы қазақ ұлттық консерватория           Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы. Алматы қаласы.        №005-2018Пк

1. 16.09.2020ж. «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы қашықтықтан оқыту: контентін құрудан бастап оқу процесін ұйымдастыруға дейін» тақырыбында қашықтықтан біліктілік арттыру курсы. 36 сағат. Республикалық         КЕАҚ «Талап» ұйымы         №24279
  2. 16.09.2020ж. «Педагогтердің IT-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру» тақырыбында қашықтықтан біліктілік арттыру курсы. 36 сағат. Республикалық         КЕАҚ «Талап» ұйымы         №26349
  3. 22.09.2020ж «Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру» қашықтықтан біліктілік арттыру курсы. 36 сағат. Республикалық         КЕАҚ «Талап» ұйымы         №25515
  4. 15-27 июнь 2020 ж. «Применение инфармоционных технологий в музыкальном образований. Основы компьютерного набора нот в нотном редакторе «Finale». 72 сағат. Республикалық         «Вокал академиясы» Республикалық қоғамдық бірлестігі. Нур-Султан қаласы           №016

ПЕДОГИКАЛЫҚ ЖАЛПЫЛАУ ТӘЖІРИБЕСІ:

Арнайы аспап (Домбыра-прима)  пәнінің оқытушысы Еспенбетова Шолпан Амангельдина

1. 2018 жыл Сертификат . Құрманғазы Сағырбайұлы арналған ұлт-аспаптар оркестрлерінің халықаралық фестиваліне қатысқаны үшін        Атырау облысы Мәдинет,архивтер және құжаттама басқармасы.
  2. 2019 жыл Анықтама Жас музыканттардың республикалық фестиваль-байқауының облыстық кезеңінде қазылар алқасының мүшесі болғаны үшін            Қызылорда облысының білім басқармасы.
  3. 2022 жыл Сертификат. Республикалық

конференцияға қатысқаны үшін.    Алматы қаласы.

1. 2022 жыл Сертификат Заңғар жазушы Мұхтар Әуезовтің 125 жылдығы аясында өткен «Әуезов әлемі»атты облыстық семинарда баяндама жасап .қатысқаны үшін       Түркістан облыстық Ы.Алтынсарин атындағы балалар кітапханасы.
  2. 2022 жыл Сертификат «Өскелең ұрпақтың үйлесімді дамуы мен бақытты балалық шағы –біздің жалпы ұлттық міндетіміз»тақырыбындағы әдістемелік –конференцияға қатысқаны үшін.    Түркістан облыстық Ы.Алтынсарин атындағы балалар кітапханасы.
  3. 2023 жыл Диплом «Педагогикалық білім мен психологиялық ғылымның өзекті мәселелері»атты  республикалық  ғылыми –әдістемелік  бағыттағы «Педагогикалық оқыту»атты жұмысы жарияланып және үздік танылғаны үшін.       «Қазақ педагогикасы»

Республикалық ғылыми-әдістемелік ,ақпараттық –танымдық,педагогикалық журналы.

1. 2023 жыл Алғыс хат «Педагогикалық білім мен психологиялық ғылымның өзекті мәселелері»атты  республикалық  ғылыми –тәжірибелік конференциясына белсенді түрде қатысқаны үшін.         «Қазақ педагогикасы» Республикалық ғылыми-әдістемелік ,ақпараттық –танымдық,педагогикалық журналы.
  2. 2023 жыл Сертификат «Талантты және дарынды балаларды оқытудағы әдіс-тәсілдер » тақырыбындағы шеберлік сыныбына қатысқаны үшін.        Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледжі.

8.2023 жыл     Сертификат   Мемлекеттік  және қоғам қайраткері Темірбек Жүргеновтің 125 жылдығы аясында өткен «Түркі әлемнің тарланы « атты тарихи конференцияға қатысқаны үшін.

Түркістан облыстық Ы.Алтынсарин атындағы балалар кітапханасы.

Мақала атауы

Басылым атауы

Мерзімі

«Шертердің сыры»

Қызылорда облыстық «Ақмешіт жастары»

наурыз айы

«Педагогикалық оқыту»

«Қазақ педагогикасы»

Республикалық ғылыми-әдістемелік ,ақпараттық –танымдық,педагогика

лық журналы

наурыз айы

МӘДЕНИ ІС-ШАРАЛАР:

Арнайы аспап (Домбыра-прима) пәнінің оқытушысы Еспенбетова Ш.А

1.М.Калауов аты берілген күні мектеп ұстаздарының   шағын концерттік бағдарлама.   13.10.2021 жыл.

1. «Адалдық-ардың ісі»Танымдық апталығы.

«Ұлылар айтқан –ұлы сөз »Оқушылардың орындауында  челлендж .17.02.23 жыл.

1. Тәрбие сағаты.»Қыз бала-ұлттың ұяты,халықтың шырайы»Аналармен-үш буын өкілдермен кездесу. 25.02.23жыл.
  2. «Құндылықадам жанының алтын арқауы»атты шағын концерт. 06.03.23 жыл
  3. «Ару –ана,Ару-көктем шуағы»атты мерекелік құттықтау челлендж. 06.03.2023 жыл

6.»Жасөспірім арасындағы құқық бұзушылық»Тәрбие сағат.               20.04.2023 жыл.

7.»Шәкәрімнің ар ілімі.»      Адалдық сағат.                                      28.04.2023

Педагогтің  кәсіби жетістіктері

Арнайы аспап (Домбыра-прима) пәнінің оқытушысы Еспенбетова Шолпан Амангелдина

Берілген жылы