(педагог - сарапшы)

Құрманғазы атындағы Қазақ Ұлттық Консерваториясы – Музыкатану.

2. 1994-1998ж.ж. - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық колледжі.

Мамандығы: «Халық аспаптары»

Біліктілігі: Оқытушы, Оркестр (ансамблінің) жетекшісі.

1. 1998-2004ж.ж. – Құрманғазы атындағы Қазақ Ұлттық Консерваториясы.

Мамандығы: «Музыкатану»

Біліктілігі: Музыкатанушы, Оқытушы.

2004 жылдан бастап  - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледжінің «Музыкалық – теориялық  пәндер»  бірлестігінің  оқытушысы.

2006 жылдан бастап  - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледжінің «Музыкалық – теориялық  пәндер»  бірлестігінің  меңгерушісі.

Лауреаттар  тізімі:

2023 жылы 3 – 7  сәуір аралығында Қазақ  Ұлттық Өнер  Университетінде  өткен «Музыкалық - теориялық» пәндер  бойынша VII  Халықаралық  конкурста «Вокалдық  өнер»  бөлімінің  3 курс  студенті  Көпжан Жайна  «Музыка  теориясы» пәнінен  «Сертификатқа»  ие  болды.

БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР, ТРЕНИНГТЕР, СЕМИНАРЛАР, КУРСТАР, ШЕБЕРЛІК СЫНЫПТАРЫ):

• жыл 4-14 наурыз аралығында ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Өрлеу»  біліктілікті арттыру Ұлттық орталығы  Акционерлік қоғамы өткізген 72сағаттық «Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін жаңғырту жағдайында музыкалық-теориялық және арнайы пәндер бойынша білім беру процесін жобалау»  курсын өтті.
  1. 2020 жыл 31наурыз -10сәуір аралығында ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің Қазақ Ұлттық Университеті өткізген 72сағаттық «Инновационный подход в современном преподавании музыкально-теоретических дисциплин в ДМШ» атты курсын өтті.
  2. 2020 жыл 24тамыз ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Талап» коммерциялық емес акционерлік қоғамы Оқу тренингтік орталығы өткізген 36сағаттық «Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру» тақырыбында курс өтті.
  3. 2020 жыл 25тамыз ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Талап» коммерциялық емес акционерлік қоғамы Оқу тренингтік орталығы өткізген 36сағаттық «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы қашықтықтан оқыту: контентін құрудан бастап оқу процесін ұйымдастыруға дейін» тақырыбында курс өтті.
  4. 2020 жыл10қыркүйек ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Талап» коммерциялық емес акционерлік қоғамы Оқу тренингтік орталығы өткізген 36сағаттық «Педагогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдірун» тақырыбында курс өтті.
  5. 2022жыл 31қазан-18қараша ҚР Оқу-ағарту Министрлігі «Талап» коммерциялық емес акционерлік қоғамы өткізген 72сағаттық«Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің педагогі: еңбек функцияларын жетілдіру» Қазақстан Республикасының педагогтерінің біліктілігін арттырудың білім беру бағдарламасы бойынша курс өтті.
  6. 2022жыл 7-11қараша ҚР Оқу-ағарту Министрлігі «Талап» коммерциялық емес акционерлік қоғамы өткізген «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің педагогі: еңбек функцияларын жетілдіру» Қазақстан Республикасының педагогтерінің біліктілігін арттырудың білім беру бағдарламасы бойынша курс өтті

Шуманның өмірі мен шығармашылығына шолу

«Білім және Инновация» Республикалық педагогикалық оқу-әдістемелік журнал

Тіркеу № 1(36)