Email:nurmaha1961@mail.ru

(педагог - сарапшы)

Құрманғазы атндағы ҚҰК –«Скрипка».

1. БІЛІМІ/БІЛІКТІЛІГІ (ЖЫЛЫ, ЕЛІ, ОҚУ ОРНЫ):
  2. 1969-1980 ж.ж. –К.Байсеитова республикалық арнаулы орта музыкалық мектебі.

Мамандығы: «Скрипка»

Біліктілігі:Оқытушы, оркестр солисті, камералық ансамбльдің артисі.

1. 2009 ж.ж. Құрманғазы атындағы ҚҰК – 050401 музыковедение мамандығы бойынша қайта даярлау  курсын  ақтаған.

1983 жылы Қызылорда қаласының балалар музыкалық мектебінде жұмыс атқарды.

1985-1999 жылдан бастап  - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық училищесінде «Скрипка» классынаноқытушысы.

1999-2004 жылдары Өнер мектебінде.

2005 жылдан бастап Қазанғап атындағы музыкалық колледжінде теориялық пәндер оқытушысы.

Лауреаттар тізімі:

2023 жылы 3 – 7  сәуір аралығында Қазақ  Ұлттық Өнер  Университетінде  өткен «Музыкалық - теориялық» пәндер  бойынша VII  Халықаралық  конкурста «Фортепиано»  бөлімінің  3 курс  студенті  Пернебек Динара  «Музыка  әдебиеті» пәнінен  «Сертификатқа»  ие  болды.

БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР, ТРЕНИНГТЕР, СЕМИНАРЛАР,  КУРСТАР,  ШЕБЕРЛІК  СЫНЫПТАРЫ):

1. 09.16-19.03.16 дейін біліктілігін жоғарлату және кадрларды қайта даярлау факультетінде оқыды.  Аспаптық орындаушылық (скрипка) мамандығы бойынша, «Келімді шеберлік класы» бағдарламасының толық курсын тыңдады, және 72 сағат көлемінде оқу жұмысының белгіленгенжоспарын орындады.
  2. 04 наурыз -14 наурыз 2020 жыл «Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін жаңарту жағдайында музыкалық-теориялық және арнайы пәндер бойынша білім беру процесін жобалау тақыбында 72 сағат көлемінде біліктілікті арттыру курстарынан өткенін растайды.
  3. 31 наурыз – 10 сәуір 2020 жыл аралығында «Инновационный подход в современном преподавании музыкально-теоретических дисциплин ДМШ» тақырыбында 72 са6ат көлемінде Қазақстан Республикасының Мәдениет және Спорт Министрлігі мемлекеттік мекемеде өз біліктілігін көтерді.
  4. 2020 жыл 24  тамыз  ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Қашықтықтан  оқыту  жағдайында  студенттердің  өзіндік  жұмысын  ұйымдастыру» тақырыбында  36 сағат оқу  курсын  аяқтады.
  5. 2020 жыл 11 қыркуйек. ҚР Білім және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Техникалық  және  кәсіптік,  орта  білімнен  кейінгі  білім  беру  ұйымдарындағы  қашықтықтан  оқыту,  контентін  құрудан  бастап  оқу  процесін  ұйымдастыруға  дейін» тақырыбында  36  сағат оқу  курсын  аяқтады.
  6. 2020 жыл 15 қыркуйек. ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Педагогтердің  ІТ – құзыреттіліктерін  дамыту  және  жетілдіру»  тақырыбында  36  сағат  оқу  курсын  аяқтады.

Медаль

ҚР тәуелсіздігіне 10 жыл мерекелік медальмен наградталды

ҚР Президенті

Музыкалық колледждер орындаушыларының XL Республикалық конкурсына қатысушы дайындағаныңыз үшін

ҚР Мәдениет және спорт министірлігі «Қазақ ұлттық өнер университеті» РММ

Еліміздің жас жеткіншектерін оқытып, тәрбиелеу жолында сіңірген еңбегі және білім саласын дамытуға қосқан ерекше үлесі үшін

Қызылорда облысының Білім Басқармасы

TEŞEKKÜR BELGESİ

Türkiye, Bosna Hersek, Sırbistanve Macaristan'dagerçekleştirilen

"Kazakistan Kızılorda Oda Orkestrası Eşliğinde Türk Dünyası

Ezgileri Konserleri" nekatılımınızvekatkılarınıziçineniçten

dileklerimleteşekkürederim.

Saygılarımla,

Düsen KASEINOV

TÜRKSOY GenelSekrete

Еліміздің мәдениет саласында сіңірген еңбегі үшін

Қоғамдық марапаттар жөніндегі Республикалық Кеңес

Сыр елінің мәдени-рухани дамуына қосқан ерекше үлесі үшін

Қызылорда облысының әкімі

Медаль

«Қазақ мәдениетінің қайраткері»

Қоғамдық марапаттар жөніндегі Республикалық Кеңес Төрағасы

Алғыс

ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейлі мерекесімен құттықтау.

«Нұр Отан» партиясы