Тел: +7 747 062 1615

(педагог)

Ғылыми дәрежесі: оқытушы

Музыкатану, оқытушы

2. 2013-2017жж-Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық колледжі,біліктілігі:«Халық аспаптары» домбыра.БММ оқытушысы, халық аспаптары оркестрінің жетекшісі (үздік диплом).
  3. 2017-2021 жж – Құрманғазы атындағы Қазақ Ұлттық консерваториясы. «Музыкатану».

ЖҰМЫС ТӘЖІРИБЕСІ (ЖЫЛ, АЙ, МЕКЕМЕ, ЛАУАЗЫМ):

1. 2020-2021 жж – Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жаңатұрмыс ауылы «Айсаф» жеке қыздар мектебі, оқытушы
  2. 2021 жылдан бастап Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық колледжі, оқытушы.

Лауреаттар тізімі:

2023 жылы 3 – 7  сәуір аралығында Қазақ  Ұлттық Өнер  Университетінде  өткен «Музыкалық - теориялық» пәндер  бойынша VII  Халықаралық  конкурста «Халық  аспаптар»  бөлімінің  3 курс  студенті  Нұржаубай Ақбаян  «Музыка  әдебиеті» пәнінен  ІІ дәрежелі дипломмен  марапатталды.

Жарияланымдары:

1. 2022 жыл – Халықаралық «Өрлеу-өркендеу» ғылыми-ақпараттық, танымдық тәжірибелік журналы «Қазақ фольклортану ғылымында жыр жанрының зерттелу деңгейі» мақаласы;

ЖЕТІСТІКТЕР, МАРАПАТТАР, ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР:

1. 2023 жыл – Қызылорда облыстық басқармасынан Алғыс;
  2. 2023 жыл – Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледж директоры Ұ.М.Байбусыновадан Алғыс хат.