(педагог - модератор)

Құрманғазы атндағы ҚҰК – 050411 Композиия.

2. 2004-2008ж.ж. - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық колледжі.

Мамандығы: «Хорда  дирижерлық  ету»

Біліктілігі: Хор жетекшісі, БММ оқытушысы, Сольфеджио оқыту әдістемесі.

1. 2008 – 2009 ж.ж. Құрманғазы атындағы ҚҰК – 050411 Композиция  мамандығы бойынша дайындық  курсын  ақтаған.
  2. 2009 – 2014 ж.ж.  Құрманғазы атындағы  ҚҰК – 050411 Композиция  мамандығы бойынша  толық  курсын  ақтаған.

2014 жылдан бастап  - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледжінің «Музыкалық – теориялық  пәндер»  бірлестігінің  оқытушысы.

ЛАУРЕАТТАР  ТІЗІМІ

2022 жылы  7 – 8 мамырда  Алматы  қаласындағы П.И.Чайковский  атындағы  музыкалық  жоғары  колледжінде  өткен ІІ Республикалық  конкурсқа  4 курс  білімалушысы  Акбергенов Нуркен  «Әлем  музыка  әдебиеті»  пәнінен  қатысып, ІІІ  Дәрежелі Дипломмен  марапатталды.

2023 жылы 3 – 7  сәуір аралығында Қазақ  Ұлттық Өнер  Университетінде  өткен «Музыкалық - теорилық» пәндер  бойынша VII  Халықаралық  конкурста «Халық аспаптары»  бөлімінің  4 курс  студенті  Оразбек Ілімжаухар  «Музыка  әдебиеті» пәнінен  «Сертификатқа»  ие  болды.

БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР, ТРЕНИНГТЕР, СЕМИНАРЛАР, КУРСТАР, ШЕБЕРЛІК СЫНЫПТАРЫ):

1. 2019 жыл 01 – 10 наурыз аралығында  ҚР Мәдениет  және  спорт  министрлігі Құрманғазы  атындағы  ҚҰК  72  сағат  көлемінде  Авторлық  курс  өтті.
  2. 2019 жыл 02 – 08 қыркуйек аралығында  Халықаралық  Білім  беруді  дамыту  академиясы. ҚР педагог  кадрларының  біліктілігін  арттырудың  бағдарламасы  бойынша  «Қосымша  білім  беру  ұйымдарында  мазмұнын  жаңарту  жағдайында  музыкалық  қызметкерлердің  кәсіби  құзреттілігін  дамыту»  тақырыбында  72  сағат  оқу  курсын  аяқтады.
  3. 2020 жыл 24  тамыз  ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Қашықтықтан  оқыту  жағдайында  студенттердің  өзіндік  жұмысын  ұйымдастыру» тақырыбында  36 сағат оқу  курсын  аяқтады.
  4. 2020 жыл 11 қыркуйек. ҚР Білім және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Техникалық  және  кәсіптік,  орта  білімнен  кейінгі  білім  беру  ұйымдарындағы  қашықтықтан  оқыту,  контентін  құрудан  бастап  оқу  процесін  ұйымдастыруға  дейін» тақырыбында  36  сағат оқу  курсын  аяқтады.
  5. 2020 жыл 15 қыркуйек. ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Педагогтердің  ІТ – құзыреттіліктерін  дамыту  және  жетілдіру»  тақырыбында  36  сағат  оқу  курсын  аяқтады.

1. 2020 жыл 20 қазан. «USTAZ  TILEGI»республикалық  ғылыми – әдістемелік  орталығы  ұйымдастырған  «Ұстаздарды  аттестациядан  өткізу: қағидалары  мен  шарттары»  атты  республикалық  онлайн   конференциясына  қатысты.

«Әділ  Бестібаевтың  шығармашылық  бет -  бейнесі»

«Білім  және Инновация» Республикалық  педагогикалық  оқу – әдістемелік  журнал

2020 жыл. Тіркеу № 1 (36)

«А.В.Затаевичтің  қазақ  музыка  мәдениетіндегі  рөлі»

«Білім  және Инновация» Республикалық  педагогикалық  оқу – әдістемелік  журнал

2020 жыл. Тіркеу № 2 (37)

«Арам Ильич Хачатурянның  өмірі  мен  шығармашылығына шолу»

«Халықаралық  ғылыми – ақпараттық, танымдық – тәрбиелік»  журналы.

2022 жыл. №46 (12)

Облыстық  жастар  денсаулығы  орталығы  ұйымдастырған  іс – шараға  белсенділік  танытқаны  үшін

Облыстық  жастар  денсаулығы  орталығы

Білім  саласын  дамытуға  қосқан  үлесі  үшін