(педагог - модератор)

Құрманғазы атндағы ҚҰК – 5B040100Музыкатану.

2. 2012-2016ж.ж. -Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық колледжі.

Мамандығы: «Халық аспаптар бөлімі»

Біліктілігі: БММ оқытушысы,ұлттық аспаптар оркестрінің әртісі.

1. 2016 – 2020ж.ж. Құрманғазы атындағы ҚҰК – 5B040100 Музыкатану мамандығы бойынша  толық  курсын  ақтаған.

2020жылдан бастап  - Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледжінің «Музыкалық – теориялық  пәндер»  бірлестігінің  оқытушысы.

Лауреаттар  тізімі:

2023 жылы 3 – 7  сәуір аралығында Қазақ  Ұлттық Өнер  Университетінде  өткен «Музыкалық - теориялық» пәндер  бойынша VII  Халықаралық  конкурста «Халық аспаптар»  бөлімінің  3 курс  студенті  Тасболат Аружан  «Музыка  әдебиеті» пәнінен  «Сертификатқа»  ие  болды.

БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР,ТРЕНИНГТЕР,СЕМИНАРЛАР,КУРСТАР,ШЕБЕРЛІК СЫНЫПТАРЫ):

1. 2020 жыл 24  тамыз  ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Қашықтықтан  оқыту  жағдайында  студенттердің  өзіндік  жұмысын  ұйымдастыру» тақырыбында  36 сағат оқу  курсын  аяқтады.
  2. 2020 жыл 11 қыркуйек. ҚР Білім және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Техникалық  және  кәсіптік,  орта  білімнен  кейінгі  білім  беру  ұйымдарындағы  қашықтықтан  оқыту,  контентін  құрудан  бастап  оқу  процесін  ұйымдастыруға  дейін» тақырыбында  36  сағат оқу  курсын  аяқтады.
  3. 2020 жыл 15 қыркуйек. ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Педагогтердің  ІТ – құзыреттіліктерін  дамыту  және  жетілдіру»  тақырыбында  36  сағат  оқу  курсын  аяқтады.

«Сыр бойы өңірінің әндері («Қазақ халқының 1000 әні жинағындағы Сыр өңірінің әндері»)»

Музыкалық этнографиялық тұлға, дәстүр, мәдениет. А.Затаевич 150 жылдығына арналған Халықаралық ғылыми-практикалық конференция

Алматы, 2019

«Сыр бойы дәстүрлі әндерінің музыкалық ерекшеліктері»

«Жарқын» Республикалық  ғылыми  – ақпараттық танымдық –тәрбиелік журналы

2022 жыл. Тіркеу № 88 (12)

«Сыр бойы дәстүрлі әндерінің музыкалық ерекшеліктері»

«Халықаралық  ғылыми – ақпараттық, танымдық – тәрбиелік»  журналы.

2022 жыл. №46 (12)

Жас ұрпақты  оқыту  мен  тәрбиелеуге  қосқан үлесіңіз  үшін.

Қазанғап  атындағы  Қызылорда  музыкалық  жоғары  колледжі

Алғыс

Сіз  педагогикалық  қызмет жолында заманауи оқытудың  жаңа  әдіс – тәсілдерін қолдана  отырып, жас ұрпаққа  сапалы  білім мен саналы тәрбие беруде, шығармашылыққа  баулуда  еселі  еңбек  етіп  келесіз. Білім  саласында  жылдар  бойы  сіңірген  адал  еңбегіңіз  үшін  алғысымда  білдіремін. Сізге  мықты  денсаулық, отбасыңызға  амандық, бақ – береке, жұмысыңызға  абырой, табыс  тілеймін.

Қызылорда облысының Білім Басқармасы