Email:orik.alieva.60@mail.ru

(жоғары санатты оқытушы)

Құрманғазы атындағы Алматы Мемлекеттік консерваториясы – Музыка зерттеуші, оқытушы

БІЛІМІ/БІЛІКТІЛІГІ (ЖЫЛЫ,ЕЛІ,ОҚУ ОРНЫ):

1988ж. - Құрманғазы атындағы АМК – музыка зерттеу мамандығы бойынша толық курсын  ақтаған.

1983- 1985 жылдары - Арқалық музыкалық училищесінде музыкалық – теориялық  пәндердің оқытушысы.

1985 жылдан – Қазанғап атындағы Қызылорда музыкалық жоғары колледжінде “музыкалық-теориялық пәндер” бірлестігінің оқытушысы.

ЛАУРЕАТТАР  ТІЗІМІ

2023 жылы 3 – 7  сәуір аралығында Қазақ  Ұлттық Өнер  Университетінде  өткен «Музыкалық - теориялық» пәндер  бойынша VII  Халықаралық  конкурста «Хорды  дирижерлау»  бөлімінің  3 курс  студенті  Сиязбек  Қына  «Гармония»  номинациясында «Дипломант»  атанды.

2023 жылы 3 – 7  сәуір аралығында Қазақ  Ұлттық Өнер  Университетінде  өткен «Музыкалық - теориялық» пәндер  бойынша VII  Халықаралық  конкурста «Хорды  дирижерлау»  бөлімінің  4 курс  студенті  Даутова Диана  «Музыка  әдебиеті» пәнінен  «Сертификатқа»  ие  болды.

БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР, ТРЕНИНГТЕР, СЕМИНАРЛАР, КУРСТАР, ШЕБЕРЛІК  СЫНЫПТАРЫ):

1. 2020 жыл, 04 наурыз – 14 наурыз аралығында  ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі. «Өрлеу» біліктілікті арттыру Ұлттық Орталығы» акционерлік қоғамы. «Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін жаңғырту жағдайында музыкалық-теориялық және арнайы пәндер бойынша білім беру процесін жобалау» 72  сағат  көлемінде  оқу курсынан  өтті.
  2. 2020 жыл, 31 наурыз – 10 сәуір аралығында ҚР Мәдениет және Спорт Министрлігі. ҚазақҰлттықӨнерУниверситеті “Инновационный подход в современном преподавании музыкально-теоретических дисциплин ДМШ” 72 сағат көлемінде оқу курсынан өтті.
  3. 2020 жыл 24  тамыз  ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Қашықтықтан  оқыту  жағдайында  студенттердің  өзіндік  жұмысын  ұйымдастыру» тақырыбында  36 сағат оқу  курсын  аяқтады.
  4. 2020 жыл 25тамыз. ҚР Білім және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Техникалық  және  кәсіптік,  орта  білімнен  кейінгі  білім  беру  ұйымдарындағы  қашықтықтан  оқыту: контентін  құрудан  бастап  оқу  процесін  ұйымдастыруға  дейін» тақырыбында  36  сағат оқу  курсын  аяқтады.
  5. 2020 жыл 10 қыркуйек. ҚР Білім  және  Ғылым  Министрлігі  «Талап» коммерциялық  емес  акционерлік  қоғамы  Оқу  тренингтік  орталығы. «Педагогтердің  ІТ – құзыреттіліктерін  дамыту  және  жетілдіру»  тақырыбында  36  сағат  оқу  курсын  аяқтады.
  6. 2022 жыл, 16 қараша – 30 қараша“Интегративті сабақты оқушының шығармашылық потенциалын дамытатын және жалпы музыкалық-теориялық пәндердің маңыздылығын арттыратын құрал ретінде қарастыру” тақырыбында біліктілік арттыру курсын өткізді.
  7. 2022 жыл,01.09. Музыкалық –теориялық пәндер бойынша ҚР-ның өнер және мәдениет оқу орындарының мамандарына арналған қысқа мерзімді біліктілікті арттыру курстарының бағдарламасының С.Қалдыбекқызымен біріккен авторы.

«Джордж Гершвин»

«Білім  және Инновация» Республикалық  педагогикалық  оқу – әдістемелік  журнал

2020 жыл.  № 1 (36)

«Интеграциялық сабақты оқушының шығармашылық қабілетін дамытатын және жалпы музыкалық-теориялық пәндердің маңыздылығын арттыратын құрал ретінде қарастыру»

Халықаралық «Өрлеу-өркендеу»- халықаралық  ғылыми – ақпараттық, танымдық – тәрбиелік  журналы

2022 жыл. №46 (12)

«Интеграциялық сабақты оқушының шығармашылық қабілетіндамытатын және жалпы музыкалық-теориялық пәндердің маңыздылығын арттыратын құрал ретінде қарастыру»

«Жарқын» - республикалық ғылыми- ақпараттық, танымдық -тәрбиелік журналы.

2022 жыл. №88 (12)

Диплом

“Үздік педагог” байқауына қатысып, жұмысымен “Үздік педагог” екенін дәлелдеп, жастардың шығармашылық  қабілеттерінің дамуына мүмкіндік туғызып, ұрпақ тәрбиесі жолындағы адал еңбегі үшін

Білім  саласын  дамытуға  қосқан  үлесі  үшін